Intencje mszalne

                                         Intencje mszalne

NiedzielaChrztu Pańskiego –07.01.2018

19.00+ Mirosław Sarzyński, 

8.00+ Zuzanna Michalak,

10.00+ Władysława-10 rocz. Śm., Wacław, Marcjanna, Andrzej, Weronika, Bolesław, 

11.00+ Roman Schier-10 rocz. Śm., Maria Schier-34 rocz. Śm., oraz pozostałych zmarłych z rodziny,

18.00+ Ryszard Mujta-34 rocz. Śm., zmarli z rodzMujta, Jagodzińskich, GramerówDolańskichKłosowiak, Ludwik,

Poniedziałek-08.01.2018

+ Krystyna Drzewucka- 1 rocz. Śm., i wszyscy zmarli z rodzDrzewuckich,

Wtorek-09.01.2018

intencji zmarłych poleconych w wypominkach,

Środa-10.01.2018

W intencji mieszkańców ul. Abrahama 9, 9A,

Czwartek-11.01.2018

+ Zbigniew Czuba,

Piątek-12.01.2018

W intencji zmarłych poleconych w wypominkach,

Sobota-13.01.2018

15.00 W intencji dziękczynno- błagalnej za Rodziców i Dzieci z Róży-

    ”Świętej Rodziny z Nazaretu.” Prosząc o wstawiennictwo św. Jana Pawła II i  

      Św. Franciszka z Asyżu

19.00+ Aleksandra Kędzierska- 1 rocz. Śm., 

Niedziela–14.01.2018

8.00+ Arkadiusz Parzych- 4 rocz. Śm., 

10.00+ Aleksander- 32 rocz. Śm., Julianna, Władysław, Stanisława, Marianna, Stanisław,

11.00+ Zofia Proficz-24 rocz. Śm., Stanisław Proficz- 3 rocz. Śm., Henryk Sipa- 40 rocz. Śm.,

18.00+ Jan Żurawski- 1 rocz. Śm., 

PLAN KOLĘDY 2018

                                        Kolęda Rok 2018

08.01 pon    Abrahama 12D, 12C, 12B (od dołu)

09.01 wt      Abrahama  12A, 12, domki

10.01 śr                            Czwójdzińskiego; od 19.oo Abrahama 9

11.01 czw   Abrahama  10C, 10B, 10A

12.01 ptAbrahama 9A, 9B, 10 

13.01sob                  Abrahama 7, 7A, Piaseczna,

14.01 niedz​         Przyszłości 27A, 27B

15.01 pon​     Przyszłości 31, 33, 35

16.01 wtPrzyszłości, 37, 39, 41

17.01 śrGrońskiego,

18.01 czw​    Przyszłości 43, 45, 47,

19.01 ptPrzyszłości 49, 51, 53, 

20.01 sob     Przyszłości55, 57, Szosa Starg30-36, 57-47

21.01 niedz          Uczniowska 3 (hotel "duży"), 1D

22.01 pon   Uczniowska 1C, 1B, 1A

23.01 wt     Uczniowska 9, 7, 1, Tartaczna (od 18), 

24.01 śrPrzyszłości 28 (hotel "mały"), Szosa Starg 15 -    

                                     37

                                  Balińskiego 14-2

25.01 czw    Dębowa, 

26.01 ptSzosa Starg 77, 79, Szosa Stargdziałki,

27.01 sob​              Przyszłości 32,34,36 

28.01 niedz​           Przyszłości 38,40

29.01 pon     Przyszłości 42, 44

30.01 wtPrzyszłości  26B - 20

31.01śr​  Przyszłości 16-2, 1-11

01.02 czw​     Przyszłości 27-15

03.02 sob                          uzupełnienia

Podkategorie

                                         Intencje mszalne

Niedziela –19.06.2016

19.00+ Zdzisław Wójcik,

8.00 Dziękczynna w dniu urodzin Haliny,

10.00+ Aniela Maciąg- 30 rocz. Śm., Czesław Maciąg- 20 rocz. Śm.,

11.00+ Kazimiera Sofianowiczint. Od mieszkańców ul. Czwójdzińskiego,

18.00+ Halina Żmuda- 14 rocz. Śm., Marek Żmuda, 

Poniedziałek -20.06.2016                                                                                                  

+ Zdzisław Wójcik,

Wtorek- 21.06.2016

+ Halina Nowicka,

Środa-22.06.2016

+ Janina Kowalewska, zmarli z rodzKowalewskich i Jodzio,

Czwartek-23.06.2016

W intencji mieszkańców ul. Przyszłości 55,57,

Piątek-24.06.2016

+ Teresa Zagórska- 30 dzień po pogrzebie,

Sobota-25.06.2016

15.00 W intencji zmarłych poleconych w wypominkach,

19.00+ Zdzisław Wójcik,

Niedziel–26.06.2016

8.00+ Jan, Marianna, Ludwika, Jan, 

10.00+ Lechosław Woźniak- 4 rocz. Śm.,

11.00Dziękczynno- błagalna w 44 rocznicę ślubu Janiny i Stanisława i z racji imienin, o Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej,

18.00+ Bogdan Gasiński – 1 rocz. Śm.,